SLUŽBY

 

Mimo níže uvedené služby nabízíme také PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ, POHÁDKOVÝ LES, VELIKONOČNÍ A VÁNOČNÍ PROGRAM, HALLOWEENSKÉ ŘÁDĚNÍ S ČARODĚJNICÍ, ELZU A LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ, PIRÁTSKÉ A INDIÁNSKÉ ODPOLEDNE, ČARODĚJNICKÝ REJ, HRU-ZÁCHRANA Z PUSTÉHO OSTROVA, CESTU KOLEM SVĚTA S NÁMOŘNÍKEM A NEJRŮZNĚJŠÍ ANIMAČNÍ PROGRAMY (JAK TO CHODÍ NA ZÁMKU, KDYŽ FERDA MRAVENEC STŮNĚ..., ŠMOULINKA A JEJÍ KAMARÁDI, JAK PEJSEK A KOČIČKA ŠLI NA HOUBY, KRTEK A MYŠKA, O SÍLE A ODVAZE, TANEČNÍ A BALÓNKOVÉ HRÁTKY ATD.) A VIRTUÁLNÍ REALITU S NEJRŮZNĚJŠÍMI HRAMI.....Popis vybraného programu s cenou zašleme na vyžádání.

 

 

NEJČASTĚJŠÍ AKCE:

NAROZENINY DĚTÍ

DĚTSKÉ DNY A KARNEVALY

MIKULÁŠSKÁ

DIVADLO "NEJEN" PRO ŠKOLKY

KREATIVNÍ WORKSHOPY

PRONÁJEM SKÁKACÍHO HRADU

CATERING, DORTY, VÝZDOBA

AKČNÍ NABÍDKY

TAKÉ REALIZUJEME:
Rodinné pobyty.Příměstské tábory. Kurzy cvičení rodičů s dětmi. 

hratkysbatolatky.cz

pobytyprorodiny.cz

Podívejte se na nabídku...

LENKA KARBANOVÁ- "LiLi"

PODPORUJEME

  

SPOLUPRACUJEME

Kontakt

Působíme: v Praze, ale přijedeme kamkoliv. Interpret může mít při programu respirátor a také si po DOMLUVĚ S NÁMI udělat PCR test-půlku hradíte vy, půlku hradíme my:-) www.klaunik.cz
Mgr. Lenka Karbanová - klaunka LiLi:) telefon: 605 219 555, prosím, volejte v týdnu od 9-17 hod.

ROZKLIKNĚTE "SLUŽBY" A VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY....

V e-mailové poptávce uvádějte, prosím: datum, čas, adresu akce, věk, pohlaví a počet dětí, preferovaný program a jeho délku, TELEFON na Vás (k případným dotazům a rychlejší komunikaci).
Klaunka nebo animátorka může mít respirátor - to si prosím, domluvte s ní na místě. A PCR test - viz info výše. Děkujeme.
klaunici@seznam.cz